Mapy a brožury

Požadavky na odběr materiálů ve větším množství zasílejte Kristýně Mackovičové na email k.mackovicova@prague.eu. Dotazy ohledně E-shopu prosím směřujte na recepce@prague.eu.

Praha:podzim

Seznamte se s naším podzimním čtvrtletníkem a projděte si přehlednou nabídku nejaktuálnějších kulturních tipů. Zároveň se dozvíte, které zajímavosti na vás čekají v ulicích Žižkova a proč je káva v Praze světová.

Praha:kavárny

Inspirujte se naším aktualizovaným průvodcem a poznejte současnou pražskou kavárenskou scénu. Brožura obsahuje krátké anotace, bohatý obrazový materiál i praktickou mapu.

Prague:walking tours

Poznejte Prahu s profesionálním průvodcem. Nenechte si ujít speciální skupinové vycházky pořádané Prague City Tourism, které se konají každý čtvrtek, pátek a v sobotu.

Praha:příroda

Praha patří mezi nejzelenější města světa, různé formy zeleně jsou její markantní a nedílnou součástí a pokrývají zhruba 20 % celkového území města. Naše brožura vám dá nahlédnout do historických zahrad, městských sadů a parků, zavede vás na vltavské ostrovy i do hlubokých údolí a skalnatých soutěsek přírodních lokalit, kde těžko uvěříte, že jste stále uvnitř velkoměsta.

Prague:Town Hall Pass

Town Hall Pass je Vaší ideální vstupenkou do dvou historických radnic – Staroměstské a Novoměstské. Platí 3 dny, umožňuje přednostní odbavení při vstupu a je cenově výhodný.

Praha:léto

Nejaktuálnější kulturní nabídku na léto vám tradičně přináší náš čtvrtletník. Současně si na jeho stránkách můžete připomenout pozoruhodnosti Vyšehradu a krásu pražských ostrovů.

Praha:víno

Průvodce plný tipů a zajímavostí z oblasti vinné kultury v Praze.

Praha:pěšky

Nevšední trasy po místech známých i neznámých vám představí Prahu z trochu jiného úhlu. Každá procházka obsahuje stručný text, přehlednou mapku se zakreslenou trasou a celou řadu fotografií.

Praha:jaro

Nejzajímavější kulturní nabídku pro jarní měsíce naleznete v našem tradičním čtvrtletníku. Současně vás na jeho stránkách zavedeme do pražských vinic i na procházku parkem Stromovka. Nechybí ani aktuální přehled velikonočních akcí.

Praha:1918—1992

Slavnostní publikace je koncipována jako ohlédnutí se za jedinečnými uměleckými díly, architektonickými skvosty, technickými zázraky i kulturními a společenskými fenomény československé éry, které jsou tak či onak spjaty s Prahou. V naší ediční řadě se jedná o titul výjimečný rozsahem i zpracováním. Publikace má celkem 88 stran, 75 témat a zajisté odkazuje na stovky vzpomínek, které si v letošním výročí založení republiky připomínáme.