Cyklus vycházek pro děti

Děkujeme všem malým i velkým účastníkům, kteří s námi během posledních měsíců navštívili významné pražské památky :-)

DĚKUJEME VŠEM MALÝM I VELKÝM ÚČASTNÍKŮM, KTEŘÍ S NÁMI BĚHEM POSLEDNÍCH MĚSÍCŮ NAVŠTÍVILI VÝZNAMNÉ PRAŽSKÉ PAMÁTKY :-) VELICE SI VÁŽÍME VAŠÍ PŘÍZNĚ A DĚKUJEME, ŽE SE STÁLE VRACÍTE!! :-)

JAKO VÝHERCE HLAVNÍ CENY BYL VYLOSOVÁN - HONZA TOMAN!! GRATULUJEME!! HONZA ZÍSKÁVÁ OD PRAGUE CITY TOURISM KRÁSNÉ DVD LEGENDY STARÉ PRAHY A ZÁROVEŇ SOUKROMOU VYCHÁZKU S PRŮVODCEM PRO SEBE A SVÉ KAMARÁDY NA VLASTNÍ PŘÁNÍ V HODNOTĚ 1500 Kč!

Ostatním moc děkujeme a zároveň od nás získávají: pro uplatnění nulových vstupenek pište prosím na náš email vlastiveda@prague.eu

Možnost vybrat si výhru v podobě nulových vstupenek platí do konce roku 2017. Pokud je na místě srazu vycházky vybíráno vstupné do objektu navíc, hradí si jej účastníci sami.

Za stoprocentní účast!! 4 razítka

Kačka Orlova a Jirka Orlov - DVD Legendy staré Prahy a dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").

Max Rybka - DVD Legendy staré Prahy a dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").

Klára Pásztorová - DVD Legendy staré Prahy a dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").

Za téměř stoprocentní účast!! 3 razítka

Johanka a Julinka Berrovy - dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").

Adélka a Zuzana Hamákovy -  dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").

Jan a Vašek Strakovi - dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").

Maty Suchý - dvě vstupenky zdarma na vycházku Pražské vlastivědy (může být dětská i nemusí :-). (Vstupenka se nevztahuje pouze na vycházku "Jak se stavěl Karlův most").           

Cena pro dospělého za vycházku PCT je od března 120 Kč/za osobu, vstupné pro dítě, které se aktivně účastní výkladu 80 Kč/za osobu. Koupě vstupenek v předprodeji (ať již na TIC nebo v našem eshopu) se vyplatí, druhá vstupenka je při koupi v předprodeji vždy za 50% ceny! V případě koupi vstupenky vyšší a nižší hodnoty, je sleva odečítána z ceny dražší vstupenky. Při koupi vstupenky až na místě srazu již není sleva z druhé vstupenky možná a vstupné je tudíž vybíráno v hodnotách 120/80 Kč. Čtěte prosím také pozorně informace o vstupném do objektů, které se platí až na místě srazu vycházky a není tedy zahrnuto v samotné ceně za vycházku!! (výklad průvodce PCT).

DŮLEŽITÉ! Poukazy na volné vstupenky na vycházky, které obdrželi účastníci cyklu (říjen 2016 - leden 2017) "Děti, poznejte Prahu!!!" platí, a to na kteroukoliv vycházku Pražské vlastivědy - s výjimkou vycházek "Jak se stavěl Karlův most" a "Strahovská knihovna"!! Děkujeme za pochopení. Podotýkáme, že uplatnit vstupenky lze přes email vlastiveda@prague.eu a akce nesmí být již vyprodána.