Co je kartička 5 + 1 vycházka zdarma?

Za každou zakoupenou vstupenku na akce Pražské vlastivědy získáte jedno kolečko PCT. Při nasbírání pěti koleček, máte šestou vycházku zdarma! Uplatnění šesté vycházky zdarma platí pro akce označené znaménkem (%).

Co je kartička 5 + 1 vycházka zdarma?

Za každou jednotlivou uhrazenou vstupenku na vycházku obdrží­te jednu samolepku do kartičky. Po získání­ 5 ks samolepek máte nárok na šestou vycházku zdarma. Tento bonus platí­ vždy na vycházky označené symbolem % (nachází se vždy u ceny vycházky).

POZOR!! Od ledna 2016 již neplatí bonus v podobě vstupu do podzemí Staroměstské radnice za symbolickou 1 Kč.

Jak využít plnou kartičku 5 + 1 a vyměnit ji za nulovou vstupenku?

1) přijít na místo srazu vycházky a předložit plnou kartičku organizačnímu pracovníkovi, který zájemce na vycházku pustí zdarma a kartičku proškrtne (u venkovních vycházek s větší kapacitou není problém kartičku takto uplatnit). POZOR! V našem eshopu na http://eshop.prague.eu si prosím ověřte, zda je na akci dostatek volných míst!

2) přijít na jedno z předprodejních míst PCT (Turistická informační centra Prague City Tourism) a předložit plnou kartičku. Služba zájemci vystaví za plnou kartičku "nulovou" vstupenku (u akcí s menší kapacitou tento postup doporučujeme!!).

3) napsat na email: vlastiveda@prague.eu a zažádat o rezervaci na vycházku, která je označená znaménkem (%) - u akcí s menší kapacitou tento postup doporučujeme!

Samolepky  získáte:

  1. při koupi vstupenky na místě srazu akce
  2. při koupi vstupenky v místě předprodeje vstupenek
  3. při koupi a úhradě vstupenky v e-shopu PCT obdržíte kolečka na místě srazu akce!

Kartičky získáte:

- na místě srazu akce u organizačního pracovníka PCT

Předprodej se vyplácí­!!- Sleva 50%

Při zakoupení­ vstupenek na akci Pražské vlastivědy v předprodeji, poskytujeme druhou vstupenku na stejnou akci s 50% slevou.
Sleva platí­ pouze na vstupenky zakoupené v předprodeji (tj. při koupi v Turistických informační­ch centrech PCT + v eshopu PCT). Akce, na kterou se sleva vztahuje, musí být označena symbolem (%).
Sleva se vztahuje vždy na vstupenku vyšší ­ hodnoty!!

Zakoupení vstupenek v předprodeji se tedy vyplatí!! :-)

Při doprodeji vstupenek na místě konání­ akce u organizačního pracovníka PCT již není sleva možná!
Akcí­ se rozumí­ nabí­dka z programu Vlastivědných vycházek se shodným dnem, časem a místem konání.

Pří­klad slevy a výsledná cena vstupenek:
Mám zájem o 2 vstupenky na shodnou akci v hodnotě 100,- Kč. Jedná se o akci, kde je znaménko (%), v předprodeji zaplatím tedy pouze 150,- Kč za obě vstupenky. V případě zájmu o vstupenky hodnot 1x 100,-Kč a 1x 70,- Kč na shodnou akci, je celková částka za obě vstupenky v předprodeji pouze 120,-Kč (70 Kč + 50 Kč)

V eshopu stačí zadat o kolik vstupenek a v jakých hodnotách máte zájem a systém sám vypočítá nejnižší celkovou možnou cenu (i u většího množství vstupenek).

Snížené vstupné

Snížené vstupné je poskytováno dětem do věku 15 let, studentům do 26 let, seniorům (osoba starší 65 let bez rozdí­lu národnosti), invalidům s průkazem ZTP, ZTP+ doprovod, účastníkům probíhající­ch kurzů PCT a průvodcům PCT). U dětských akcí je vstupné vybíráno za každé dítě, které se aktivně účastní speciální dětské vycházky.