Uskutečněné veletrhy

ibtm world Barcelona 2017

Prague City Tourism ve spolupráci s Prague Convention Bureau opět reprezentovala kongresovou Prahu na veletrhu ibtm world, který probíhal ve španělské Barceloně od 28. do 30. listopadu.

IMEX Frankfurt 2017

Prague City Tourism se již potřetí prezentoval na významném mezinárodním oborovém veletrhu IMEX, který se konal ve dnech 16. - 18. května v německém Frankfurtu nad Mohanem.

ibtm world Barcelona 2016

Ve dnech 28. 11. – 1. 12. 2016 proběhl 28. ročník veletrhu ibtm world (dříve EIBTM) ve španělské Barceloně. Prague City Tourism se tohoto oborového veletrhu s vlastním stánkem reprezentujícím Prahu jako kongresovou destinaci účastnil podruhé.

IMEX Frankfurt 2016

Prague City Tourism se již podruhé prezentoval na významném mezinárodním oborovém veletrhu IMEX, který se konal ve dnech 19. - 21. dubna v německém Frankfurtu nad Mohanem.

ibtm world Barcelona 2015

Poprvé v historii se Prague City Tourism zúčastnil oborového veletrhu ibtm world (dříve EIBTM) ve španělské Barceloně. Expozici, na níž se Praha prezentovala jako kongresová destinace, připravil PCT ve spolupráci s Prague Convention Bureau a s dalšími dvanácti partnery, zástupci pražských hotelů a poskytovateli služeb zaměřených na kongresovou turistiku a incentivu.

IMEX Frankfurt 2015

Pražská informační služba - Prague City Tourism se ve dnech 19. - 21. května 2015 zúčastnila mezinárodního veletrhu IMEX, který se konal v německém Frankfurtu nad Mohanem.

  • «
  • 1
  • »